Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Gilwie Małej poprzez podniesienie rzędnych składowania odpadów obecnie eksploatowanej kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne (kwatery na balast)

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Gilwie Małej przygotowuje się do realizacji nowego przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne poprzez podniesienie rzędnych składowania odpadów.

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu...

Zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni ścieków na odcinku Gilwa Mała – Bronno

Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni ścieków na odcinku Gilwa Mała – Bronno

 

WFOSiGW logo kwidzyn-logo-poziom-trans

 

Czytaj więcej: Zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni...

Zostaliśmy laureatem nagrody o Puchar Recyklingu !

Lider zbiorki tworzyw

 Z przyjemnością informujemy, że decyzją Kapituły XIV edycji konkursu o Puchar Recyklingu, która miała miejsce 10 września br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem w kategorii „Srebrna Puszka" oraz statuetką w kategorii „Lider Zbiórki Tworzyw" do 100 tys. mieszkańców.

 

 

Czytaj więcej: Zostaliśmy laureatem nagrody o Puchar Recyklingu !

Witamy na naszej nowej stronie !

Przedstawiamy Państwu naszą nową stronę www.
Zapraszamy do zapoznania się z nowym wyglądem.