Zmiana godzin pracy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Owczej 7 w Kwidzynie

Informujemy, że zgodnie z § 2 ust. 11 uchwały nr XVI/167/20 Rady Miejskiej w Kwidzynie z dnia 22 czerwca 2020 r. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieszczący się przy ul. Owczej 7 w Kwidzynie przyjmował będzie odpady komunalne z terenu nieruchomości zamieszkałych miasta Kwidzyna w poniższych terminach:

  • od lutego do października w godz. 9:00 -17:00
  • od listopada do stycznia w godz. 8:00 - 16:00
  • w pierwszą sobotę każdego miesiąca w godz. 8:00 – 14:00

 

Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Gilwie Małej poprzez podniesienie rzędnych składowania odpadów obecnie eksploatowanej kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne (kwatery na balast)

Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Gilwie Małej przygotowuje się do realizacji nowego przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne poprzez podniesienie rzędnych składowania odpadów.

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu...

Zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni ścieków na odcinku Gilwa Mała – Bronno

Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni ścieków na odcinku Gilwa Mała – Bronno

 

WFOSiGW logo kwidzyn-logo-poziom-trans

 

Czytaj więcej: Zakończyliśmy budowę rurociągu tłoczonego i przepompowni...

Zostaliśmy laureatem nagrody o Puchar Recyklingu !

Lider zbiorki tworzyw

 Z przyjemnością informujemy, że decyzją Kapituły XIV edycji konkursu o Puchar Recyklingu, która miała miejsce 10 września br. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem w kategorii „Srebrna Puszka" oraz statuetką w kategorii „Lider Zbiórki Tworzyw" do 100 tys. mieszkańców.

 

 

Czytaj więcej: Zostaliśmy laureatem nagrody o Puchar Recyklingu !